H220QN01 V0

| panel model | H220QN01 V0 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| H220QN01 V0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 33.48×44.64 mm |
| Zarys | 38.68×55.29×2.1 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Czas odpowiedzi | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 25/50/80/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 25 pins |
| Napięcie wejściowe | 1.8/2.78V (Typ.)(VDDI/VDD) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO H220QN01 V0.
AUO H220QN01 V0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO H220QN01 V0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO H220QN01 V0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor H220QN01 V0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO H220QN01 V0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO H220QN01 V0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO H220QN01 V0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor H220QN01 V0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "H220QN01 V0"
- AUO H220QN01 V0
- Arkusz danych H220QN01 V0
- Obraz H220QN01 V0
- Cena H220QN01 V0
- Dystrybutor H220QN01 V0

